9. sınıf öğrencilerimiz okul saatlerine uyumlu olarak belirlenmiş haftanın 4 günü dershanemize gelmektedir. Haftalık toplam 18 saat ders işlenmektedir. Konu eksikliklerine göre belirlenmiş öğretmenlerimizden alınan birebir özel dersler bu toplam ders saatinin dışında tutulmuştur.

TYT ve AYT sınavı hazırlık sürecinde olan öğrencilerimize ders çalışmak alışkanlığını kazandırmak, soruları anlama ve yorumlama yeteneklerini geliştirmek amacıyla yaz kampıyla birlikte eğitim sürecimize başlamaktayız. Yaz kampımız 30 Haziranda başlayıp 1 Eylül tarihinde sona ermekte, bundan sonra ki devam eden süreçte normal eğitim ve öğretimimize başlamaktayız. 9. Sınıf öğrencilerimize okuldaki derslerinde ve sınavlarında başarılı olabilmeleri konusunda da destekler verilmektedir.

Öğrencilerimiz rehberlik öğretmenlerimizden sosyal, psikolojik ve gelişim süreçleri için her zaman destek alabilmektedir. Okullarında sınav haftasına girilmeden önce yada girildiğinde sınavlarda başarılı olabilmeleri adına müfredat kapsamında konular anlatılmakta, soru çözümleriyle birlikte akademik başarılarına destek olunmaktadır. Düzenli olarak gerçekleştirilen deneme sınavlarıyla öğrencinin eksik olduğu konular tespit edilmekte, devam eden süreçte öğretmenlerimiz tarafından bu konularda destekler sağlanmaktadır.