9. sınıf ile TYT konularının temelinin atılmasıyla birlikte aynı disiplin ve ders çalışma alışkanlığının devam ettirilmesi için 10. Sınıf öğrencilerine de dershanemiz destek sağlamaktadır. 10. Sınıf öğrencilerimiz haftanın 4 günü toplam 18 saat ders almaktadır. Öğrencilerimizin eksik olduğu konuların anlatılması için yapılan birebir dersler haftalık bu toplam ders saatinin dışında tutulmuştur.

10. Sınıf öğrencilerimizin sınav stresini yenmesini, çoktan seçmeli ve yeni nesil mantık sorularına uyum sağlaması amacıyla öğretmenlerimiz tarafından titizlikle yetiştirilmektedir. Öğrencilerimiz istedikleri her an rehberlik öğretmenlerinden psikolojik destek alabilmektedir. Düzenli bir şekilde dershanemiz tarafından gerçekleştirilen deneme sınavları sayesinde öğrencilerimiz soru mantığını kavramakta anlamadığı konular hakkında öğretmenlerinden destek alabilmektedir. 30 Haziran-1 Eylül arası yaz kampı süreciyle başlayan eğitim dönemimiz 1 Eylül’den itibaren normal döneme geçmektedir.

Deneme sonuçları kapsamında öğrencilerimize soru etüdü desteği, birebir ya da sınıfça konu anlatımı etüdü desteği verilmektedir. Aynı zamanda okuldaki başarılarını da göz ardı etmeden özellikle okul sınav haftalarında öğretmenlerimiz tarafından müfredata uygun konu anlatımı desteği verilmektedir.