Hayalindeki üniversiteyi kazanmasına önünde kısacık bir zaman kalan 11. Sınıf öğrencilerimiz için haftanın 4 günü, toplam 20 saat olmak üzere ders verilmektedir. Öğretmenlerimiz tarafından ihtiyaca uygun şekilde verilen birebir etüt ve dersler bu saatlerin dışında tutulmaktadır. 30 Haziranda yaz kampıyla eğitim ve öğretim hayatına başlanmasıyla birlikte TYT konuları işlenmeye başlar.

Öğrencilerimizin geçmiş yıllarda öğrendiği bilgiler yaz kampı programı boyunca pekiştirilmeye çalışılır, hızlı soru çözme ve okuduğunu anlama konusunda tecrübe kazandırılmaya çalışılmaktadır. 1 Eylül itibariyle normal döneme geçilmesiyle birlikte ilerlemek istediği alanı belirleyen öğrencilerimizin müfredat kapsamları dikkate alınarak 11. Sınıfı kapsayan AYT konuları işlenmeye başlanır. Matbir dershanesi olarak öğrencilerimizin hedeflerindeki üniversiteyi kazanabilmeleri adına AYT konularına titizlik gösterilmektedir.

Öğrencilerimiz için düzenli olarak gerçekleştirilen deneme analizleri, gelişim süreçleri, yapılan ve yapılmayan ödevlerin takipleri rehberlik öğretmenlerimiz tarafından matbir@k12net yapay zeka sistemine tek tek işlenmekte, talep üzerine veliye tüm bu süreç iletilebilmektedir. 11. Sınıf kurs programı sayesinde öğrencilerimiz 12. Sınıfa gelmeden verimli ve etkili ders çalışma tekniklerini kavrayacak, hızlı okuma, anlama ve yorumlama alışkanlığı kazanacak ve 12. Sınıf sonunda gireceği üniversite sınavına hazırlıklı hale gelecektir.